کریپتوباز logo

کریپتوباز

در حال بارگذاری ...

میدونستی ... بیل‌گیتس گفته؛ در آینده نزدیک، شغل شما بازی‌کردن خواهد شد
جامعه بلاک‌چین کریپتوباز
بازی های Play to earn بر پایه بلاک چین

بازی‌های بر پایه بلاک‌چین

چند سالی هست که بازی‌ها رشد زیادی داشتن و شرکت‌های بزرگ و کوچک زیادی روی اونا سرمایه‌گذاری‌های کلانی کردن. این رو در کنار ظهور و رشد چشم‌گیر کریپتوکارنسی‌ها (رمزارز) در نظر داشته باشید و این دو تکنولوژی جذاب و پرطرفدار، در قالب نسل جدید بازی‌های P2E یا Play-to-Earn دست به دست هم دادن تا صنعت بازی و تکنولوژی کریپتوکارنسی رو متحول کنن.

در این دسته‌بندی بازی‌های پرطرفدار و Trend رو معرفی می‌کنیم و تلاش می کنیم از زوایای مختلفی اونها رو به نمایش بگذاریم تا مخاطب بتونه تمام مسائل مربوط به بازی موردنظر خودش رو انتخاب کنه و با دید باز اقدام به سرمایه‌گذاری زمانی روی بازی کنه تا سریع‌تر بتونه مراحل یادگیری رو طی کنه و این مسیر رو با آزمون و خطای کمتری سپری کنه.

new_article

اولین نوشته این دسته‌بندی رو خودت ثبت کن!

تمام نوشته‌های جامعه کریپتوباز توسط کاربرا و تجربیاتشون ایجاد می‌شن

دسته‌بندی‌های زیرمجموعه این دسته‌بندی

بازی اکسی اینفینیتی (Axie Infinity)

آخرین بروزرسانی 1 سال پیش

بازی اکسی‌اینفینیتی

تیم طراحی بازی Axie Infinity از سال 2017 تا به امروز در تلاشه که هر فصل بسیار چداب‌تر و متفاوت‌تر از فصل پیش باشه که این پیوستگی، ضریب اطمینان بازی رو بسیار بالا برده.

بیشتر بدانید ...
بازی تتان آرنا (Thetan Arena)

آخرین بروزرسانی 1 سال پیش

بازی تتان‌آرنا

بازی Thetan Arena اولین بازی‌ای است که ایده  Free-to-Play را در بین بازی‌های متاورسی ابداع کرد. جذابیت محیط و مدل شیوه انجام بازی بازیکنان بیشماری را علاقه‌مند به این بازی نموده است.

بیشتر بدانید ...