کریپتوباز logo

کریپتوباز

در حال بارگذاری ...

میدونستی ... یک لیگ حرفه‌ای در بازی Overwatch وجود داره که بازیکن‌ها حداقل ۵۰ هزار دلار حقوق دریافت می‌کنن !
جامعه بلاک‌چین کریپتوباز
اسکالرشیپ در بازی اکسی‌اینفینیتی

اسکالرشیپ در اکسی چیست و چگونه باید درخواست داد؟

1 سال پیش4 دقیقه مطالعه

دلیل اصلی که اکثر بازیکنان مشتاق رو از شروع سفر اکسی اینفینیتی باز میداره، احتمالاً هزینه بالای خرید یه تیم شروع کننده است.

اگه میخواید بازی اکسی اینفینیتی رو بدون هزینه کردن شروع کنید، یا اگر هنوز سرمایه‌ی مورد نیاز رو براش ندارید، ممکنه بخواید به اسکالرشیپ اکسی اینفینیتی نگاهی بندازید.

چگونه اکسی اینفینیتی رو به صورت رایگان بازی کنیم؟

Sky Mavis، توسعه دهندگان این بازی، قبلا اعلام کرده بودند که در حال کار بر روی یه حالت رایگان بازی هستن تا بازیکنان بیشتری رو دعوت کنن.

در واقع، اون‌ها قبلاً طرح‌هایی رو برای ارائه اکسی‌های رایگان آزمایش کردن. متأسفانه، اون‌ها مجبور شدند به دلیل افزایش غیرمنتظره بازیکنان جدید، از انتشار این گزینه‌های F2P خودداری کنن.

خوشبختانه، هنوز گزینه دیگه‌ای برای بازیکنانی که مشتاق کسب درآمد در حین بازی هستند وجود داره: Scholarship programs (برنامه‌های بورسیه) .

بورسیه یا اسکالرشیپ در اکسی اینفینیتی چیست؟

"اسکالرشیپ" در اکسی اینفینیتی زمانی است که یک مدیر یا پرورش‌دهنده یه تیم اکسی رو به صورت رایگان به یه scholar (اسکالر) میده. سپس scholar بازی رو با استفاده از این اکسی‌ها انجام میده تا برای مدیر $SLP به دست بیاره و در عین سهمی از درآمد رو برای خودش برداره.

توجه داشته باشید که اسکالرشیپ اکسی ویژگی‌های رسمی درون بازی نیستن و این قابلیت خارج از کلاینت یا داشبورد بازی انجام میشه.

به دو دلیل اسکالرشیپ در جامعه اکسی محبوب شد:

  1. بازیکنان یا پرورش دهندگان کهنه‌کاری وجود دارن که اکسی‌های زیادی دارن اما نمیتونن از اون‌ها برای کسب SLP استفاده کنن (بازی با چند حساب به طور همزمان ممنوعه و همه حساب ها مسدود میشن) .
  2. بازیکنان مشتاقی هستن که میخوان بازی رو شروع کنن اما سرمایه لازم برای خرید یه تیم شروع‌کننده رو ندارن.

مدیران همچنین میتونن به اسکالرها کمک کنن تا در مورد بازی یاد بگیرن، به خصوص که بازی‌های NFT و ارزهای دیجیتال هنوز نسبتاً جدید و پیچیده هستن.

برای به حداکثر رساندن درآمد هر دو طرف، مدیران باید نکاتی رو در مورد بهترین روش کسب SLP یا بهترین ترکیب‌ها و کارت‌ها تو اکسی اینفینیتی به اسکالرها ارائه کنن.

در نهایت، اسکالرشیپ راهی عالی برای مبتدیانه تا در مورد فرآیندهای پیچیده هنگام بازی اکسی اینفینیتی، مثل نحوه مدیریت کیف پول‌های کریپتو و نحوه نقد کردن SLP، اطلاعات کسب کنن.

اسکالر (Scholar) در اکسی اینفینیتی چیست؟

یه "Scholar" تو اکسی اینفینیتی، بازیکنیه که یه تیم شروع‌کننده رایگان از یه مدیر اسکالرشیپ دریافت میکنه و براش درآمد کسب میکنه.

اگر یه بازیکن مشتاق اکسی اینفینیتی هستید، اما برای یه تیم شروع‌کننده سرمایه لازم برای خرید اکسی‌ها رو ندارین، می‌تونین انتخاب کنین که یه scholar بشید.

سپس سود بر اساس درصد توافق شده، معمولاً 60 به 40، 50/50، یا 70 به 30 تقسیم میشه.

برنامه‌های اسکالرشیپ یه سناریوی برد-برد برای جامعه‌ست مدیران با اکسی‌های اضافی میتونن درآمد غیرفعالی کسب کنن در حالی که اسکالرها میتونن بدون صرف یک دلار شروع به بازی و کسب درآمد کنن.

چگونه اسکالر بشیم و Axie Infinity رو به صورت رایگان بازی کنیم؟

برای دریافت اسکالرشیپ و دریافت یک تیم شروع رایگان متشکل از سه اکسی، باید:

  1. به دنبال مدیران یا گروه‌هایی باشید که اسکالر اکسی استخدام میکنن.
  2. با مدیران تماس بگیرید و به اون‌ها بگید که علاقه‌مند به اسکالر شدن هستین.
  3. پس از پذیرش، اکسی‌های رایگان خودتون رو از مدیر خود دریافت کنید و شروع به بازی کنید!

برای تبدیل شدن به یک scholar تو اکسی اینفینیتی، باید به دنبال پرورش‌دهندگان یا مدیران با تعداد زیادی اکسی باشید که به دنبال scholar هستند.

برخی از بازیکنان یا کارآفرینان «guilds» رو تشکیل میدن، جایی که روی تعداد زیادی اکسی سرمایه‌گذاری میکنن واسکالرها رو برای کسب درآمد SLP برای خودشون استخدام می‌کنند.

connect this to attachment seo details alt item


همانطور که ممکنه حدس بزنید، این مدیران پول زیادی رو برای اکسی‌های خودشون سرمایه‌گذاری کردن. دادن رایگان اکسی‌ها مثل دادن پول رایگانه. پس چطوری میتونن بدونن که آیا می‌تونن بازگشت سرمایه (ROI) خودشون رو داشته باشن؟

به همین دلیله که اکثر مدیران یا پرورش‌دهندگان فقط به افرادی که به اون‌ها اعتماد دارن اسکالرشیپ میدن. اگر دوستان، اقوام یا همکارانی دارین که اسکالرشیپ‌های اکسی رو مدیریت میکنن، اینها نقطه شروع‌های عالی هستن.

کجا برای اسکالرشیپ اکسی اینفینیتی جستجو کنیم؟

اگر دوستان یا خانواده ای ندارید که اسکالرشیپ‌ها رو مدیریت می‌کنن، هیچ گزینه‌ای ندارید جز اینکه به دنبال اسکالرشیپ‌ها در جامعه اکسی باشید.

در اینجا چند مکان برای بررسی وجود داره که می‌تونین به عنوان یک Axie Scholar درخواست بدید:

  1. سرور رسمی Discord اکسی اینفینیتی (https://discord.com/invite/axie)
  2. گروه‌های فیس‌بوک اکسی اینفینیتی
  3. جستجو در توییتر
  4. اکسی اینفینیتی Subreddit ( https://www.reddit.com/r/axieinfinity )
  5. یوتویوبرها و سازندگان محتوای اکسی اینفینیتی

با این حال، به عنوان یه scholar مشتاق، باید به حامیان مالی پتانسیلتونو نشون بدید و ثابت کنید که قابل اعتماد هستید و شایسته دریافت یه تیم شروع‌کننده رایگان هستید.

به هر صورت، چرا باید اکسی‌ها رو به صورت رایگان به یه غریبه تو اینترنت بدن؟ باز هم، به همین دلیله که راحت‌ترین راه اینه که به دنبال کسی بگردید که قبلاً می‌شناسید و بهش اعتماد دارید.

اکثر guildها یا مدیران فرآیندهای استخدامی دارن که تو اون اسکالرها باید فرمی رو با اطلاعات و سوابق خود پر کنن.

به ارسال رزومه برای یه درخواست شغلی فکر کنید، با این تفاوت که کار انجام یه بازی ویدیوییه که به شما امکان میده درآمد کسب کنید!