کریپتوباز logo

کریپتوباز

در حال بارگذاری ...

میدونستی ... تعداد بازیکن‌های فعال بازی تتان‌آرنا از مرز ۲۲ میلیون نفر هم گذشت !
جامعه بلاک‌چین کریپتوباز
برنامه و چشم‌اندازی بازی تتان آرنا

چشم‌انداز اصلی بازی تتان‌آرنا چیست؟

1 سال پیش3 دقیقه مطالعه


چشم‌انداز

Wolffun تو سال 2014 با چهار عضو اصلی تاسیس شد. رسیدن به جایی که امروز هستید یک سفر طولانی و هیجان انگیز بوده. تیم Wolffun از ایجاد محصولاتی که به لذت بردن مردم تو سراسر جهان کمک میکنه، خیلی خوشحالن.

تیم Wolffun معتقده که بازی بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی انسانه. با بازی‌ها می‌تونیم توانایی‌های پنهان افراد، گروه‌ها و جامعه رو کشف کنیم که انجام اون تو زندگی واقعی محدود یا غیرممکنه. تخیل تو بازی‌های ماجراجویی، تفکر و مدیریت کردن سریع تو بازی‌های اکشن، تعامل و کار گروهی تو بازی‌های آنلاین و ... است.

ظهور فناوری بلاک‌چین به توسعه بازی تو سطح جدیدی کمک میکنه. با ویژگی‌های برجسته بلاک‌چین مانند تمرکززدایی، امنیت، شفافیت و آزادی، بلاک‌چین میتونه به بازی‌های سنتی کمک کنه کارهایی رو انجام بدن که قبلا امکان پذیر نبود.

تیم Wolffun تصمیم گرفته بازی بسیار موفق خود، Heroes Strike رو با نزدیک به 10 میلیون دانلود به بلاکچین بیاره. Heroes Strike یه بازیه که سه سال زمان زیادی روش صرف شده و هر روز از 14 تا 16 ساعت با نزدیک به 20 عضو روش کار کردن تا تجربیات هیجان انگیزی رو از نظر گیم‌پلی به ارمغان بیارن. امروز Heroes Strike یه کت بسیار جدید خواهد پوشید که بهش اجازه میده در آینده در ارتفاعات بسیار بالا پرواز کنه که اون تتان آرنا است.

به گفته تیم: پنج سال پیش، زمانی که تصمیم گرفتیم بازی‌های e-sport رو دنبال کنیم، معتقد بودیم که این آینده است، و ما کاملاً معتقدیم که 50 سال بعد، تتان آرنا همچنان بهترین بازی e-sport تو بلاکچینه و مکانیه که گیمرها و صاحبان دارایی‌های دیجیتال و استریمرها برای ایجاد دنیایی سرگرم‌کننده به هم متصل میشن.

برنامه

برنامه تتان آرنا فقط ایجاد یه بازی e-sport نیست، بلکه یه بازی پلتفرمی است که مالکان رمزارز رو با گیمرها و استریمرها مرتبط میکنه. این سه مولفه یه اکوسیستم پایدار ایجاد میکنه که بازی، اشتراک‌گذاری و تبادل همتا به همتا رو در سراسر جهان مشهور میکنه.

برای انجام این کار، تتان آرنا باید سه کار رو انجام بده، از جمله:

  1. گیم‌پلی باید واقعا جذاب و سرگرم‌کننده باشه و بازیکنان رو برای سالیان متمادی علاقه‌مند به شرکت در بازی کنه. بازی باید دارای ویژگی‌های مفیدی باشه که به پیوند بازیکنان با همدیگه کمک میکنه، مثل Guild، Guild Wars یا Guild Quest. بازیکنان باید مثل یه جامعه مینیاتوری تو بازی به هم متصل بشن و با هم تعامل داشته باشن.
  2. سیستم استریم همه استریمر‌ها رو با پلتفرم‌های محبوب مثل فیسبوک، توییچ، یوتیوب و سیستم استریم خود تتان آرنا پشتیبانی میکنه. بازیکنان میتونن از تتان کوین ($THC) یا تتان جم ($THG) برای پاداش دادن به استریمر‌ها  استفاده کنن.
  3. صاحبان دارایی‌های دیجیتال ارتباط عمیقی با بازیکنان دارن. اون‌ها میتونن یه بازیکن باشن، و همچنین میتونن کسی باشن که با بازیکنان برای ایجاد یه تیم عالی کار میکنن، تا یه تیم برنده ایجاد کنن. تتان آرنا از ارائه یه پلتفرم مبتنی بر بلاکچین برای شفاف و راحت کردن این کار پشتیبانی میکنه.

connect this to attachment seo details alt item